Home staging

Oferta

Czym jest Home Staging?

Jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Polega na właściwej prezentacji oraz pokazaniu potencjału, tak aby nieruchomość udało się sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Wariant I - Diagnoza Home Staging

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości i dowiedzieć się, jak rozwiązać problem, proponujemy zapoznanie się z Państwa nieruchomością i postawienie diagnozy. Diagnoza, nasze sugestie oraz rozwiązania zostaną przedstawione Państwu podczas spotkania w Państwa nieruchomości.

Wariant obejmuje:

 • Diagnozę
 • Propozycje zmian
 • Spotkanie w nieruchomości

Koszt usługi to 350zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +50zł) (Warszawa i okolice)

Czas trwania spotkania to około 2 godziny.

W przypadku zdecydowania się na wariant IV lub V, koszt diagnozy zostanie odliczony od całkowitego kosztu przeprowadzenia Home Stagingu.

Wariant II - Diagnoza Home Staging + raport pisemny

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości oraz dowiedzieć się, w jaki sposób szybko i zyskownie ją sprzedać lub wynająć, proponujemy zapoznanie się z Państwa nieruchomością i postawienie diagnozy oraz sporządzenie pisemnego raportu z proponowanymi przez nas zmianami oraz z szacowanym kosztorysem zmian (proponowana kolorystyka, meble, dodatki itp.). Pisemny raport pozwoli Państwu samodzielnie wykonać proponowane zmiany.

Wariant obejmuje:

 • Wizytę w nieruchomości
 • Diagnozę
 • Pisemny raport z proponowanymi zmianami

Koszt usługi to 800zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +100zł) (Warszawa i okolice)

Wariant III - Stylizowana sesja zdjęciowa nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Po wykonaniu rekomendowanych przez nas zmian, proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem istniejących oraz wypożyczonych specjalnie na potrzeby sesji dodatków.

Ten wariant kierujemy również do tych z Państwa, których nieruchomość wymaga jedynie stylizacji oraz profesjonalnych zdjęć. Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana w odpowiedni sposób, poprzez ukazanie jej wszystkich atutów. Dzięki temu państwa nieruchomość wyróżni się na tle innych ofert, co przyspieszy jej sprzedaż lub wynajem.

Wariant obejmuje:

 • Stylizację nieruchomości
 • Wykonanie profesjonalnych zdjęć nieruchomości

Koszt usługi od 600zł (Warszawa i okolice)

Wariant IV - Home Staging nieruchomości na sprzedaż / wynajem

Powierzają nam Państwo wykonanie pełnej usługi home stagingu.

W zależności od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian, całkowity koszt metamorfozy (wraz z naszym nadzorem) wynosi do 3% wartości nieruchomości.

Każda nieruchomość rozpatrywana jest indywidualnie, cena zawiera usługę home stagingu- nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz przygotowanie oferty nieruchomości.

W celu wykonania zmian proponujemy naszych wykwalifikowanych fachowców (elektryk, glazurnik, hydraulik, malarz itp.), z którymi współpracujemy lub możemy skorzystać z usług fachowców rekomendowanych przez Państwa.

Wariant obejmuje:

 • Spotkanie w nieruchomości
 • Diagnozę
 • Ustalenie budżetu
 • Zaproponowanie zmian
 • Wprowadzenie zatwierdzonych zmian
 • Stylizację nieruchomości
 • Profesjonalną sesję zdjęciową
 • Przygotowanie oferty nieruchomości

Usługa skierowana jest do klientów mieszkających w Warszawie i okolicach.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności od zakresu usługi.

Wariant V - Wizualizacje 3D

Ten wariant skierowany jest do tych z Państwa, którzy mają nieruchomość wymagającą dużego nakładu finansowego, np. nieruchomość nadająca się do remontu lub zupełnie nieumeblowaną.

Koszt usługi od 500zł/wizualizację

Fakty

10% więcej

O tyle średnio wzrasta wartość nieruchomości po przeprowadzeniu home stagingu (według badań National Association of Realtors w U.S.A.).

Ponad 2 razy szybsza sprzedaż

Analizy porównawcze wykazują, że nieruchomości po zastosowaniu usługi home stagingu ponad dwukrotnie szybciej znajdują swoich nabywców.

Home staging, a obniżka ceny

Home staging jest bardziej skuteczny od obniżania ceny nieruchomości. Z reguły koszty home stagingu są znacznie mniejsze, niż  obniżka ceny nieruchomości.

30 sekund

Po takim czasie od przekroczenia progu, klient już wie czy kupi Twoją nieruchomość. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz.

Odpowiednie zdjęcia, kluczem do sukcesu

Zainteresowanie nieruchomością wzrasta, im lepsze i ciekawsze jest zdjęcie. Według raportu magazynu „Estate”, 89% ankietowanych prędzej wybierze ofertę ze zdjęciami wysokiej jakości.

Czemu warto zdecydować się na Home Staging?

 • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu owej nieruchomości.
 • Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej. W związku z tym, kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
 • Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
 • W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni.