Home staging

Czym jest home staging?

Home staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa ta łączy w sobie elementy prac dekoratorskich i działań marketingowych, a jej celem jest szybkie uatrakcyjnienie nieruchomości. Podstawową zasadą w działaniach home stagingowych jest jak najkorzystniejsze zaprezentowanie i aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu jak najmniejszych nakładów finansowych. Nieruchomość poddana metamorfozie staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców, co przekłada się bezpośrednio na skuteczność sprzedaży.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która świadczy usługi home stagingu. Jako pionierzy, mamy bogate, wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu lokali do sprzedaży lub najmu oraz kilkaset realizacji na naszym koncie. To wszystko sprawia, że potrafimy odmienić losy każdej nieruchomości. 

Home Staging - przed Home Staging - po

Dlaczego warto zdecydować się na home staging?

 • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu nieruchomości.
 • Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć potencjał nieruchomości. Kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza naszą uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
 • Nieruchomość jak każdy produkt wywołuje emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednia aranżacja wnętrza nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w danym wnętrzu.
 • Obecnie ludzie nie mają zbyt wiele czasu na aranżacje wnętrz mieszkań, czy domów. Chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że nieruchomość wymaga dużego nakładu pracy, są zwyczajnie zniechęceni.
Aranżacje wnętrz - przed Aranżacje wnętrz - po

Oferta home staging

Konsultacja home stagingowa

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości i dowiedzieć się, jak temu zaradzić, proponujemy zapoznanie się z Państwa nieruchomością i postawienie diagnozy, przedstawienie przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem. Diagnoza, nasze sugestie oraz rozwiązania zostaną przedstawione Państwu podczas spotkania w Państwa nieruchomości.


Usługa obejmuje:

 • spotkanie w nieruchomości
 • diagnozę
 • propozycje zmian

Koszt usługi: 400 zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój + 50 zł, Warszawa i okolice)

Czas trwania spotkania +/- 2 godziny.

Kompleksowa usługa home stagingu

Powierzają nam Państwo wykonanie pełnej usługi home stagingu.

W zależności od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian, całkowity koszt metamorfozy (wraz z naszym nadzorem) wynosi do 3% wartości nieruchomości.

Każda nieruchomość rozpatrywana jest indywidualnie, cena zawiera usługę home stagingu – nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz przygotowanie oferty.

Proponujemy skorzystanie z usług naszych wykwalifikowanych fachowców (elektryk, glazurnik, hydraulik, malarz itp.), z którymi współpracujemy. Możemy również pracować z firmami i specjalistami rekomendowanymi przez Państwa.


Usługa obejmuje:

 • spotkanie w nieruchomości
 • diagnozę
 • ustalenie budżetu
 • zaproponowanie zmian
 • wprowadzenie zatwierdzonych zmian
 • stylizację nieruchomości
 • profesjonalną sesję zdjęciową
 • przygotowanie oferty nieruchomości

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności od zakresu prac.

Usługa skierowana jest do klientów mieszkających w Warszawie i okolicach.

Visual staging – wizualizacje 3D

Usługa skierowana do tych z Państwa, którzy mają nieruchomość wymagającą dużego nakładu finansowego, np. nieruchomość nadającą się do gruntownego remontu lub zupełnie nieumeblowaną. Visual Staging, to pokazanie potencjału nieruchomości za pomocą wizualizacji 3D, dzięki którym osoby zainteresowane zakupem nieruchomości będą mogły zobaczyć możliwości Państwa nieruchomości.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności wielkości nieruchomości oraz skomplikowania wnętrza.

Usługa skierowana jest do klientów mieszkających w Warszawie i okolicach.

Każdą realizację zaczynamy od omówienia nieruchomości.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.