O nas

Każde wnętrze potrzebuje człowieka

Projektując pamiętamy, że nie tworzymy wnętrz dla siebie, nie na potrzeby sesji fotograficznej, nie po to, by za wszelką cenę zaprezentować najmodniejsze w danym sezonie kolory i trendy. Tworzymy przestrzeń dla Klienta, który będzie spędzał czas w stworzonych przez nas wnętrzach. Ma się w nich czuć swobodnie, komfortowo i u siebie… Dlatego przed rozpoczęciem każdego projektu wnikliwie analizujemy oczekiwania i potrzeby inwestora. To dla nas kluczowy etap w projektowaniu. To sprawia, że wykreowana przez nas przestrzeń staje się wymarzonym miejscem do życia.

Zdjęcie Zespołu

Szerokie pole widzenia

W naszej pracy jako projektanci wnętrz przykładamy dużą wagę do szczegółów. Dla nas przestrzeń staje się całością dopiero, gdy każdy, nawet najmniejszy element znajduje się w przeznaczonym dla niego miejscu. Doświadczenie wykształciło w nas umiejętność dostrzegania najdrobniejszych detali. Dbamy o każdy z nich z największą starannością. Tworzymy wnętrza wyjątkowe pod względem estetycznym, wygodne i funkcjonalne. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta.

Architekt wnętrz

Nasz zespół

Better Home Interior Design założyliśmy w 2013 roku z chęci realizowania pasji. Tworzymy kilkuosobowy zespół. Mamy odmienne osobowości, różne talenty, umiejętności i doświadczenie. Połączywszy siły stanowimy wulkan kreatywności. Pracując razem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Projektowanie jest pasją, nie postrzegamy naszej pracy w kategoriach obowiązku lub codziennej rutyny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z entuzjazmem. Dlatego wykreowana przez nas przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale również niepowtarzalna.

Agnieszka Grajek
Główny Projektant
Główny projektant

Agnieszka
Grajek


DESIGN

Absolwentka School of Form, ale także magister psychologii społecznej. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu doskonale rozumie potrzeby klientów. Jako projektant wnętrz Nieustannie śledzi najnowsze światowe trendy, tworzy wnętrza estetyczne i funkcjonalne, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby zleceniodawcy.

Jendrzej Turant
Menedżer Projektów
MENEDŻER PROJEKTÓW

Jędrzej
Turant


WSZECHSTRONNOŚĆ

Odpowiedzialny za właściwą realizację wszystkich etapów projektu i koordynację prac licznych podwykonawców. Wykorzystując swoją wiedzę techniczną, czynnie uczestniczy w części kreatywnej każdego projektu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu home stagingu na szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Kamila Medryk
Menedżer Projektów
Projektant

Kamila
Mędryk


UMIAR

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, inżynier Architektury. Miłośniczka prostoty oraz naturalnych materiałów wciąż poszukująca ponadczasowych rozwiązań. Projektując stara się stworzyć przestrzeń, która odzwierciedla styl i spełnia oczekiwania jej przyszłych użytkowników. Odpowiada za tworzenie dokumentacji technicznej oraz schematów branżowych.

aleksandra pluta projektant
Menedżer Projektów
Projektant

Aleksandra
Pluta


FORMA

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt. W projektowaniu najbardziej lubi proces powstawania koncepcji oraz samej realizacji, gdy pomysły z komputera urzeczywistniają się w domu lub mieszkaniu klienta. Dobrze czuje się w wielu stylach, lubi mieszać elementy retro z nowoczesnym minimalizmem. Odpowiada za tworzenie koncepcji i dokumentacji technicznej.

Izabella Dębek
Główny Projektant
HOME STAGER I MENEDŻER PROJEKTÓW

Izabella
Dębek


DOŚWIADCZENIE

Od 15 lat związana z branżą wnętrzarską. Posiada szeroką wiedzę techniczną, intuicję, inwencję oraz  zdolność do szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów. Doskonale sprawdza się w nietypowych realizacjach, projektach, metamorfozach.

Marta Stepniewska
Menedżer
Menedżer Projektów

Marta
Stępniewska


KOORDYNACJA

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Administracji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowych korporacjach, sprawnie i terminowo zarządza wieloma projektami w tym samym czasie.
Z zaangażowaniem wspiera dział projektowy w doborze i zakupie materiałów dla naszych klientów. Odpowiada również za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.