O nas

Każde wnętrze potrzebuje człowieka

Better Home Interior Design założyliśmy w 2013 roku z chęci realizowania naszych pasji. Obecnie w naszą pracownię tworzy zgrany, sześcioosobowy zespół. Mamy odmienne osobowości, różne talenty, umiejętności i doświadczenie. Połączywszy siły, stanowimy wulkan kreatywności. Pracując razem, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Projektowanie jest pasją, nie postrzegamy naszej pracy w kategoriach obowiązku lub codziennej rutyny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z entuzjazmem. Dlatego wykreowana przez nas przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale również niepowtarzalna.

Szerokie pole widzenia

W naszej pracy jako architekci wnętrz przykładamy dużą wagę do szczegółów. Dla nas przestrzeń staje się całością dopiero, gdy każdy, nawet najmniejszy element znajduje się w przeznaczonym dla niego miejscu. Doświadczenie wykształciło w nas umiejętność dostrzegania najdrobniejszych detali. Dbamy o każdy z nich z największą starannością. Tworzymy wnętrza wyjątkowe pod względem estetycznym, wygodne i funkcjonalne. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta.

Architekt wnętrz

Nasz zespół

Better Home Interior Design założyliśmy w 2013 roku z chęci realizowania naszych pasji. Tworzymy zgrany, sześcioosobowy zespół. Mamy odmienne osobowości, różne talenty, umiejętności i doświadczenie. Połączywszy siły stanowimy wulkan kreatywności. Pracując razem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Projektowanie jest pasją, nie postrzegamy naszej pracy w kategoriach obowiązku lub codziennej rutyny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z entuzjazmem. Dlatego wykreowana przez nas przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale również niepowtarzalna.

Główny Projektant
Główny projektant

Agnieszka
Grajek


DESIGN

Absolwentka School of Form, ale także magister psychologii społecznej. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu doskonale rozumie potrzeby klientów. Jako projektant wnętrz Nieustannie śledzi najnowsze światowe trendy, tworzy wnętrza estetyczne i funkcjonalne, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby zleceniodawcy.

Menedżer Projektów
Menedżer projektów i home stager

Jędrzej
Turant


DOŚWIADCZENIE

Odpowiedzialny za właściwą realizację wszystkich etapów projektu i koordynację prac licznych podwykonawców. Wykorzystując swoją wiedzę techniczną, czynnie uczestniczy w części kreatywnej każdego projektu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu home stagingu na szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Projektant
Projektant

Karolina
Stadnicka


FORMA

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, inżynier budownictwa ze specjalizacją konstrukcje budowlane i inżynierskie. Jej pasją jest łączenie różnych struktur, faktur oraz praca z bryłą. W swoich projektach szczególnie dba o ergonomię i funkcjonalność. Odpowiada za tworzenie schematów branżowych oraz koordynację budżetu.

Główny Projektant
Menadżer Projektów

Marta
Stępniewska


KOORDYNACJA

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Administracji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowych korporacjach, sprawnie i terminowo zarządza wieloma projektami w tym samym czasie.
Z zaangażowaniem wspiera dział projektowy w doborze i zakupie materiałów dla naszych klientów. Odpowiada również za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.

Menedżer Projektów
Architekt wnętrz

Magdalena
Szemborska - Łubik


KONCEPCJA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z warszawskimi pracowniami przy tworzeniu wnętrz i mebli. Projektując skupia się na potrzebach przyszłych użytkowników i realizacji ich marzeń o idealnej przestrzeni. Ceni niekonwencjonalne rozwiązania i nieoczywiste połączenia.

Projektant
Projektant

Adrianna
Garlikowska


ZAANGAŻOWANIE

Studentka architektury wnętrz na ASP w Łodzi oraz prestżowej uczelni École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs w Paryżu w ramach programu Erasmus+. Proponuje oryginalne rozwiązania i elementy wykończenia, pomagając wykonywać rysunki techniczne oraz listy wyposażenia. Poczucie estetyki oraz umiejętne łączenie nieoczywistych barw i form widać w tworzonych przez nią koncepcjach projektowych czy moodboardach.