O nas

Każde wnętrze potrzebuje człowieka

Projektując pamiętamy, że nie tworzymy wnętrz dla siebie, nie na potrzeby sesji fotograficznej, nie po to, by za wszelką cenę zaprezentować najmodniejsze w danym sezonie kolory i trendy. Tworzymy przestrzeń dla Klienta, który będzie spędzał czas w stworzonych przez nas wnętrzach. Ma się w nich czuć swobodnie, komfortowo i u siebie… Dlatego przed rozpoczęciem każdego projektu wnikliwie analizujemy oczekiwania i potrzeby inwestora. To dla nas kluczowy etap w projektowaniu. To sprawia, że wykreowana przez nas przestrzeń staje się wymarzonym miejscem do życia.

Projektant wnętrz - Better Home Interior Design

Szerokie pole widzenia

W naszej pracy przykładamy dużą wagę do szczegółów. Dla nas przestrzeń staje się całością dopiero, gdy każdy, nawet najmniejszy element znajduje się w przeznaczonym dla niego miejscu. Doświadczenie wykształciło w nas umiejętność dostrzegania najdrobniejszych detali. Dbamy o każdy z nich z największą starannością. Tworzymy wnętrza wyjątkowe pod względem estetycznym, wygodne i funkcjonalne. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta.

Architekt wnętrz

Nasz zespół

Better Home Interior Design założyliśmy w 2013 roku z chęci realizowania naszych pasji. Tworzymy zgrany, trzyosobowy zespół. Mamy odmienne osobowości, różne talenty, umiejętności i doświadczenie. Połączywszy siły stanowimy wulkan kreatywności. Pracując razem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Projektowanie jest pasją, nie postrzegamy naszej pracy w kategoriach obowiązku lub codziennej rutyny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z entuzjazmem. Dlatego wykreowana przez nas przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale również niepowtarzalna.

Projektant wnętrz Agnieszka Grajek
Główny Projektant
Główny projektant

Agnieszka Grajek


Absolwentka School of Form, ale także magister psychologii społecznej. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu doskonale rozumie potrzeby klientów. Nieustannie śledzi najnowsze światowe trendy, tworzy wnętrza estetyczne i funkcjonalne, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby zleceniodawcy.

Architekt wnętrz Jedrzej Turant
Menedżer Projektów
Menedżer projektów i home stager

Jędrzej Turant


Odpowiedzialny za właściwą realizację wszystkich etapów projektu i koordynację prac licznych podwykonawców. Wykorzystując swoją wiedzę techniczną, czynnie uczestniczy w części kreatywnej każdego projektu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu home stagingu na szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Projektant wnętrz Karolina Gadomska
Projektant
Projektant

Karolina Gadomska


Absolwentka Politechniki Warszawskiej, inżynier budownictwa ze specjalizacją konstrukcje budowlane i inżynierskie. Jej pasją jest łączenie różnych struktur, faktur oraz praca z bryłą. W swoich projektach szczególnie dba o ergonomię i funkcjonalność. Odpowiada za tworzenie schematów branżowych oraz koordynację budżetu.