Informacje o nas

Trzon Better Home to zgrany, trzyosobowy zespół. Nasza firma jest na rynku od ponad sześciu lat. Mamy bogate doświadczenie, a połączenie różnych umiejętności pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tworzymy wnętrza wygodne, funkcjonalne i wyjątkowe pod względem estetycznym. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie klienta.

Agnieszka Grajek

Agnieszka Grajek

Główny projektant

.

Projektant wnętrz i home stager. Absolwentka School of Form, certyfikowany home stager, ale także magister psychologii społecznej. Praca to jej pasja. Dzięki swojemu wszechstronnemu wykształceniu doskonale rozumie potrzeby klientów. Projektuje wnętrza piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim takie, które odpowiadają potrzebom zleceniodawcy.
Jędrzej Turant

Jędrzej Turant

Home stager i menadżer projektów

.

Home stager oraz menadżer projektów i inicjatyw z branży wnętrzarskiej. Odpowiedzialny zarówno za część kreatywną jak i za właściwą realizację wszystkich etapów projektu. W wolnych chwilach przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie na szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Karolina Gadomska

Karolina Gadomska

Projektant

.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, inżynier budownictwa ze specjalizacją konstrukcje budowlane i inżynierskie. Jej pasją jest łączenie różnych struktur, faktur oraz praca z bryłą. W swoich projektach szczególnie dba o ergonomię i funkcjonalność.