Informacje o nas

Jesteśmy dwójką osób, które połączyła pasja do zmieniania otaczającej nas rzeczywistości. Różne umiejętności, wspólne zainteresowania oraz rozumienie się bez słów sprawia, że tworzymy razem zgrany duet. Naszym celem jest poprawienie jakości ofert na rynku nieruchomości za pośrednictwem usługi home stagingu oraz pomoc w tworzeniu wyjątkowych wnętrz, w których będzie się lepiej mieszkało. Oprócz naszej dwójki w skład naszego zespołu wchodzą architekt oraz inżynier budownictwa. Współpracujemy między innymi z najlepszymi rzeczoznawcami budowlanymi oraz ekipami remontowymi.

Jędrzej Turant

Jędrzej Turant

Licencjonowany pośrednik, zarządca, home stager, fotograf

.

Z wykształcenia magister socjologii (Asbsolwent Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim) oraz fotograf wnętrz, licencjonowany pośrednik nieruchomości i zarządca nieruchomościami. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczął od współprowadzenia rewitalizacji przedwojennej warszawskiej kamienicy. Dzięki temu zdobył doświadczenie w wykańczaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Po doprowadzeniu tego wieloetapowego projektu do końca, uznał, że czas wykorzystać swoją wiedzę w innych projektach. Jego hobby jest tworzenie i przerabianie mebli oraz fotografia. Jego pasją jest także motoryzacja oraz zegarki mechaniczne.
Agnieszka Grajek

Agnieszka Grajek

Projektant, home stager i stylistka wnętrz

.

Z wykształcenia magister psychologii i projektant. Absolwentka kierunku aranżacja wnętrz w School of Form, dyplomowany home stager oraz stylistka wnętrz. Ukończyła szkolenia z zakresu Home Stagingu prowadzone przez House Doctor Polska. Stylizowała wiele sesji zdjęciowych między innymi do magazynu wnętrzarskiego „Weranda“, książek kulinarnych oraz sesje zdjęciowe do katalogów i reklam licznych klientów biznesowych. Jej ulubiony styl to styl skandynawski, w którym króluje prostota, biel oraz naturalne materiały. Poza zamiłowaniem do urządzania wnętrz, uwielbia zwierzęta, dalekie podróże i ceramikę.