Listwy i panele 3D marki Dunin

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to bardzo istotny, choć do niedawna niezbyt doceniany, element sztukaterii. Możliwość wyboru kształtu, formy oraz wielkości listew pozwala na wykończenie niemal każdego pomieszczenia, niezależnie od wielkości i stylu danego wnętrza.

Jeśli poszukujemy sposobu na zmianę naszego wnętrza, sztukateria wewnętrzna a głównie listwy przypodłogowe to najlepsza propozycja. Łączy najlepsze tradycje dekoratorskie z nowoczesnymi technologiami. Bogata liczba wzorów i form może nadać każdemu wnętrzu własny, oryginalny styl, podkreślając przy tym charakter całego pomieszczenia.

Listwy przypodłogowe, wykonane z lekkiego materiału, mogą być pomalowane na dowolny kolor, precyzyjnie docinane i łączone.

Listwy przypodłogowe mogą być dopasowane pod kolor podłogi lub mogą z nią kontrastować.

www.pinterest.com

www.pinterest.com

Listwy marki Dunin wykonane są z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału Polystar, dzięki czemu idealnie sprawdzą się również w łazience.

www.dunin.eu

www.dunin.eu

Sztukateria

Doskonałym sposobem na odmianę wnętrza jest sztukateria . To właśnie szeroki wybór elementów dekoracyjnych, obejmujących różne wzory i faktury pomoże nam z łatwością zaaranżować nowe lub też istniejące już pomieszczenie.

Jednym z najpopularniejszych i najłatwiejszych a zarazem eleganckich i nowatorskich rozwiązań jest wykorzystanie listew sufitowych oraz paneli dekoracyjnych.

www.bhg.com

www.bhg.com

www.dunin.eu

www.dunin.eu

Listwy są również wodoodporne. Można je stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. w łazienkach.

www.dunin.eu

www.dunin.eu

Trójwymiarowe panele 3D

Dekoracyjne panele 3d z kolekcji Dunin Wallstar są doskonałym sposobem na uzyskanie efektownych ścian. Stanowią idealną propozycję dla osób szukających nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Potrafią całkowicie zmienić charakter każdego wnętrza.

www.dunin.eu

www.dunin.eu

Panele 3D nadają ścianie nowego wymiaru. Dzięki swoim właściwościom technicznym: lekkość, trwałość i dźwiękochłonność można je stosować niemal wszędzie.

Szeroki wybór wzorów i bogactwo faktur paneli, pozwala stworzyć dowolne aranżacje ścienne i nie tylko. W zależności od zaplanowanego efektu, mogą być wykorzystywane pojedynczo, w formie ozdobnych dekorów, lub do pokrywania całych powierzchni ścian. Świetnie wyglądają zarówno nad łóżkiem w sypialni jak również jadalni czy salonie. Panele 3D Dunin Wallstar mogą być pomalowane na dowolny kolor i sposób, tworząc nowoczesną i estetyczną dekorację.

www.dunin.eu

www.dunin.eu

Dzięki swojej odporności na wodę oraz wysokie i niskie temperatury idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Można je wykorzystać na przykład miedzy blatem a szafkami, w kuchni i na ścianach łazienek. Mogą być wykorzystane do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz biurowych.

www.dunin.eu

www.dunin.eu